ТОВ "МОДУЛЬ СЕРВІС"
технічний директор

09 ноября 2020 г.
В компанію «Юрстандарт Плюс» ми звернулися по рекомендації наших колег. Співпрацею цілком задоволені. Окрім якісної підготовки документів з оформлення Дозволу та Декларації з охорони праці, отримали повний супровід на всіх етапах роботи. Однозначно будемо звертатися ще та рекомендувати нашим партнерам.
ТОВ "Реал Буд"

10 січня 2020 р.
Дякуємо за якісну і швидку підготовку та реєстрацію декларації з охорони праці .
«Техкомплекс Груп»
Заступник директора

24 ноября 2019 г.
Якісно підготували і вчасно зареєстрували Декларацію на роботи підвищеної небезпеки. Будемо звертатися ще неодноразово! Дякуємо за професіоналізм!
ТОВ "Вейтех"
Директор

05 травня 2015 р.
Ліцензію отримав! Дякую за співпрацю!
Все було організовано на найвищому рівні! Буде цікаво співпрацювати з вами по іншим напрямам.

28 февраля 2013 г.
Юрстандарт Плюс наш надёжный партнёр уже два года. Пунктуальные, добросовестные, исполнительные сотрудники. Не работают на "выжимание денег", а выполняют услуги за умеренную плату. Высокие человеческие качества. Всегда в курсе всех изменений Законодательства и нормативно правовых актов. Консультируют нас и наших партнёров по всем вопросам, касающимся лицензирования и получения разрешений. Действительно мастера своего дела!
Директор Олександр Павліченко

27 сентября 2012 г.
Висловлюємо подяку Компанії „Юрстандарт плюс” за професіоналізм та цілеспрямованість у роботі.
Наша фірма неодноразово зверталася до фахівців Компанії „Юрстандарт плюс” за юридичними консультаціями і підтримкою, і завжди отримувала кваліфіковану допомогу юристів.
Гнучкий підхід та відповідальність у роботі допомогли нам мінімізувати фінансово-юридичні ризики і удосконалити правове забезпечення діяльності компанії.
ООО "Грандбуд-ЛТД"
Генеральный директор Литвиненко П.В.

31 августа 2012 г.
Спасибо огромное за качество и высокий профессионализм! Очевидный опыт, продемонстрированный в ходе выполненных в кратчайшие сроки работ, даёт нам право надеяться на длительное сотрудничество.
ООО "Спецподряд"
Директор

23 июня 2011 г.
Выносим искреннюю благодарность за отличную работу! Обязательно к Вам вернемся!
12